NICE TRIP WAKACYJNY EKSPERT OSAT

nice trip wakacyjny ekspert


Należymy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych OSAT
jest to pierwsza i jedyna organizacja na ryku turystycznym zrzeszająca Agentów Turystyczych z długoletnim stażem, doświadczeniem oraz nieposzlakowaną opinią w branży.
Razem pochylamy się nad wszelkimi problemami na Polskim rynku turystycznym aby był lepszy i bezpieczniejszy dla nas i naszych klientów. Dewizą naszą jest bezpieczeństwo, wiedza i doświadczenie którym dzielimy się z naszymi klientami. 
 
NICE TRIP WAKACYJNY EKSPERT

JESTEŚMY WAKACYJNYM EKSPERTEM

należymy do wąskiego grona biur wyróżnionych i gwarantujemy Państwu

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedzę

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

 
NICE TRIP WAKACYJNY EKSPERT